Hodný, zlý a nemrtvý

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Fantom Print - 2010
ISBN: 978-80-7398-098-6

Fantom Print (2010) 978-80-7398-098-6 304

Moc práce jí to nedalo a velmi rychle si získala i u nás davy fanoušků. Ono se ani není čemu divit – Rachel je fakt třída. Ovšem tentokrát jde už do tuhého…

Čarodějka Rachel Morganová vede těžký život, v nejtemnějších stínech Cincinnati totiž pátrá po zločinných stvůrách noci. Zvládne upíry oděné v kůži a poradí si i se lstivým démonem. Ale sériový vrah, který si za oběti vybírá experty na nejnebezpečnější druh magie, je trochu moc i na ni. Boj s prastarým, nesmiřitelným zlem není žádná dětská hra – a tentokrát bude mít Rachel štěstí, když si zachrání aspoň svoji duši. (Založil/a: Antonín)

Kim Harrison Kim Harrison
*??.??.1966

Kim
  21. 8. 2011, 22:16
Kim ani Rachel opět nezklamaly! :) Velmi čtivá a nápaditá kniha, díky které si urban fantasy prostě nemůžete nezamilovat!
Má mé čtyři hvězdy kvůli své čtivosti a originalitě. Bylo by jich pět, kdyby se tam neobjevilo pár nesrozumitelností a na obálce Rachel nevypadala jako prostitutka. ;)
Mischa
  7. 4. 2013, 12:46
Skvělá knížka, která se parádně čte i díky originálnímu příběhu. Těším se na další díly, tento má ode mě pět hvězdiček :)