Originální název: Journey

Ikar - 2015
ISBN: 978-80-249-2784-8

Ikar (2015) 978-80-249-2784-8 304
Ikar (2001) 80-7202-878-2 272

Když se Madeleine Hunterová poprvé objeví na televizní obrazovce jako moderátorka zpráv, vyzařuje z ní optimismus a sebevědomí. Je manželkou Jacka Huntera, majitele kabelové televize ve Washingtonu, který působí i jako prezidentův poradce v Bílém domě. Jack pomohl Madeleine vymanit se ze zlého snu... Odejít z Knoxvillu od manžela, s nímž žila od svých sedmnácti let a který ji zneužíval. Po čase se však ukáže, že ani její druhé manželství není bez chyby. Jack sice Maddy zahrnuje dary a přepychem, ale nenápadně, čím dál častěji ji ponižuje, ovládá její myšlení, city i chování. Za jeho láskyplností se skrývá jediné: touha vlastnit ji celou. Madeleine si začíná uvědomovat, že je na něm závislá a zcela v jeho moci. Ve výboru na pomoc týraným ženám se seznámí s Billem Alexandrem. Ten posléze vytuší, že Madeleinino manželství není v pořádku, a snaží se ji přimět k tomu, aby své problémy řešila. Pomocnou ruku Maddy Nabídne i dcera Zizzi. Cesta k nezávislosti se zdá být nad její možnosti, utrpení se stává nesnesitelným... nalezne v sobě Maddy dost odvahy a sil?

*MishA*
  19. 7. 2011, 20:23
Nádherný příběh. Neuvěřitelné jak může mít někdo v životě tolik smůly a zároveň štěstí. Pořád se něco dělo, od začátku až do konce, a když jsem si myslel,a že už bude vše v pořádku, nastal další zvrat a bylo hezké číst. Tohle je první knížka, kterou od paní Steelové čtu a mám v plánu jich přečíst víc a nebo ještě jednou tu samou ( tentokrát v češtině... :))