Druhé císařství

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Laser-books - 2003
ISBN: 80-7193-158-6

Laser-books (2003) 80-7193-158-6 323

Skončil 551. rok Svatého a má být napsána další kapitola normannské historie. Přes vzdálené horizonty konečně připlouvá domů napůl zničená loď Richarda Hawkwooda a přináší zprávy o strašlivém Novém světě, který se nachází na západě za oceánem.
Chystá se poslední, rozhodující bitva mezi zbytky torunnské armády pod vedením generála Corfeho a merduky, vedenými sultánem Aurungzebem. Má určit, kdo ovládne svět – zda vyznavači Ramusia či Normannii.
Hebrionský král Abeleyn se vrací na trůn a bytosti ze západu upevňují vládu v Normannii. A jak to vše dopadne, se můžete dočíst ve čtvrtém, předposledním dílu skvělé fantasy ságy Paula Kearneye. (Založil/a: MV-Vavrova)

vladislaus
  5. 3. 2013, 16:28
Při hodnocení třetího dílu jsem napsal, že autor nepřipravuje čtenáři překvapení. V tomto díle jsme se jednoho bombastického překvapení dočkali, ale bohužel po několika stránkách a idiotském zpracování útěku z vězení, se vše vrátilo do starých kolejí.
Richie
  27. 1. 2013, 22:19
Čtvrtý díl fantasy ságy - dochází k rozhodujícím bojům mezi ramusiánci a merduky. Dočítáme se další podrobnosti o historii tohoto fantasy světa. Historie, která je spjata se současnými událostmi více, než kdo tuší...