A tomu se mám smát?

A tomu se mám smát? Originální název: Should You Be Laughing at This?

Volvox Globator - 2006
ISBN: 978-80-7207-699-4

Volvox Globator (2006) 978-80-7207-699-4 180

Hugleikur Dagsson je z Islandu.
V zimě svítí na Islandu slunce jen tři hodiny denně.
V létě na Islandu slunce vůbec nezapadá.
Islandksý národní nápoj se jmenuje "Černá smrt".
Islandské národní jídlo je shnilé žraločí maso.
Na Islandu je tato kniha kultovním bestsellerem.
Měli byste se sami sebe zeptat:
A TOMU SE MÁM SMÁT? (Založil/a: Gran)

Hugleikur Dagsson Hugleikur Dagsson
*05.10.1977

Tanmut
  30. 6. 2013, 21:54
Většina vtipů je rodinně zaměřená. Takže o legrácky typu "Pojď blíž, synu, chci ti nachcat do úst." nebo hlasu volajícího ze záchodu: "Mám tě rád, mami." rozhodně není nouze.
marcellia
  1. 4. 2012, 22:30
Hehehe,okolo téhle knížky jsem chodila v knihkupectví asi rok,vždycky jsem nakoukla,zachechtala se,a šla dál,až nakonec mi ji přítel dal k Vánocům.Mně přijde hrozně legrační,je to teda fakt černej humor,asi nic pro suchary,ale kdo má smysl pro humor,tak doporučuji:-))
Marnotrat
  7. 7. 2013, 19:19
Jak název napovídá...někdo by se tomu opravdu nesmál. Ale pokud patříte do sorty těch "druhých" pobavíte se královsky.
spartik
  14. 10. 2015, 8:04
Kniha opravdu není pro každého. Některé hlášky byly opravdu dobré, ale byly tam i takové, které se mi zdály hodně přes čáru.
Gran
  29. 1. 2011, 23:19
Název knihy přesně odpovídá pocitům čtenáře.
Existuje druh humoru, jehož zástupci jsou seriál a film "A town called Panic" (http://www.csfd.cz/film/233470-panique-au-village/), webkomix Cyanide&Happines (http://explosm.net/), seriál Robot Chicken (http://www.csfd.cz/film/225394-robot-chicken/) a... inu, tři knížky od Hugleikura Dagssona.
U tohoto humoru máte dvě možnosti:
1) Buď se do něj vnesete - a v tu chvíli vás urazí, pohorší, označíte ho za dementní a raději se mu budete vyhýbat,
2) nebo se nad něj povznesete - a v tu chvíli vás tahle kombinace hlouposti, černého humoru, parodie a příhod vskutku ze života neuvěřitelně pobaví.

Zkrátka, tuhle knížku můžete buď znechuceně zahodit... anebo milovat.