Gramarínová věž

Gramarínová věž Originální název: Gramarínová věž

Wales - 2005
ISBN: 80-86939-00-6

Wales (2005) 80-86939-00-6 203

Svébytný svět podzemní říše Xyhtropacu skrývá mnohá tajemství a poklady prastaré, polozapomenuté rasy Xarů. A ještě početnější nebezpečí. Podzemní města a říše, obývané hrstkami bytostí, z nichž většina nespatřila denní světlo a celá staletí cizeluje svá magická umění. Na zemský povrch dolehnou jen občas vzdálené ozvěny a stíny jejich svébytného, krutého světa.
Toto jsou příběhy mladé zlodějky Lieny a Salusia, předního odborníka na „špinavou práci" klanu dona Perugia. A jejich přítele, mladého nekromanta Juliána z Amberdaxu, který z Xyhtropacu prchá před svými bývalými ochránci.. (Založil/a: matonnka)

Antonín Thurnwald Antonín Thurnwald
*25.09.1972

Cucin
  29. 2. 2016, 11:53
Od tohoto autora jsem přečetl knihu štvanice, která mě úplně odrovnala, v tom dobrém slova smyslu, byla úžasná. Když jsem narazil na pravé a čisté fantasy od stejného autora, moje srdce zaplesalo radostí, knihu jsem však dočetl se značným sebezapřením, opravdu už mě tak od poloviny nebavila.