Vetřelci versus Predátor

Originální název: Aliens Vs Predator: Hunters Planet

Perseus - 2000
ISBN: 80-86481-06-9

Perseus (2000) 80-86481-06-9 289

Nejlepší období života Machiko Noguchuiové nastalo po masakru kolonie na Ruyshi. V té době opustila své lidské dědictví a připojila se k Predátorům jako skutečný Lovec. Ale po dvou letech se vrátila k životu s lidstvem a začala pracovat pro Korporaci Chigusa. Livermore Evanston je ambiciózní podnikatel, který vybudoval dokonalý lovecký ráj: svět za hranicemi lidských zákonů, osídlený divokými, geneticky vyvinutými zvířaty. Ale Evaston nepočítal s návštěvou nejkrutějších Lovců galaxie, Predátorů – nebo Vetřelců, které si s sebou přivezli jako svoji kořist. Když se jeho zákazníci stanou obětí neplánovaného lovu, Evanston si uvědomí, že Predátoři musí být vytlačeni. A tento úkol může zvládnout jen jediná žena. Ale Predátoři nejsou jedinou znepokojující věcí na planetě a Machiko Noguchiová má jen jedinou cestu, když se chce dostat pryč: zcela ovládnout nejvražednější planetu ve známém vesmíru! (Založil/a: matonnka)

David Bischoff David Bischoff
*15.12.1951

Vorobok
  5. 1. 2017, 16:07
Takové zklamání oproti prvnímu dílu, jak jsem se dočetl v ostatních komentářích , to zas nebylo.
Samozřejmě, jako většina pokračování, je i tento druhý díl horší.
Přináší však i něco nového, zmutované vetřelce, Attilu Huna, nové prostředí a pár dalších maličkostí.
Predátoři jsou hozeni trošku na vedlejší kolej, pro mne by mohli dostat více prostoru.
Jinak jak říkám, Vetřelci, Predátoři a souboje. Kde tohle všechno je, jsem spokojen.
matonnka
  7. 10. 2010, 20:10
V porovnání s prvním dílem se mi dvojka už tolik nelíbila a zklamala mě. A taky mi chyběl Datchande :(.