John Sinclair: Živý i po smrti

Originální název: Verflucht, gehängt und doch Lebendig

Moba - 1999
ISBN: 80-7173-995-2

Moba (1999) 80-7173-995-2 159

Je to už velmi dávno co jsme se Bill Conolly a já účastnili Darkmanovy popravy. Krátce před svým koncem mi slíbil, že se znovu shledáme. Tomuto slibu dostál. Darkman proměnil proslulou a pověstnou káznici Dartmoor, mezitím zrušenou, v peklo. Byl sice zatracen a oběšen, leč přece jen velmi živý. Ale také Bill Conolly a já jsme se něčemu přiučili. (Založil/a: z-zdenina)

Jason Dark Jason Dark
*25.01.1945

alča87
  21. 8. 2013, 11:29
Další oddychovka s detektivem a lovcem duchů Johnem Sinclairem mě opět nezklamala, sice Jason Dark napsal i lepší příběhy, ale pokud si chce člověk odpočinou a není milovníkem srdcebolných příběh je to dobrá volba. Jediné co mohu vytknout je to, že to není tak hororové, jako třeba Panenky nosí smrt. Je to spíše detektivka, kdy Sinclair honí vraha, který měl být už dávno mrtvý, takže jediné, co je zde nadpřirozené jsou vrahovi oči.
Nejlepší je ale začít od prvních příběhů, protože se i zde objevuje odkaz na jiný příběh.