Zcela bez tíže

Originální název: Völlig schwerelos

Nava - 2002
ISBN: 80-7211-118-3

Nava (2002) 80-7211-118-3 135

Miriam má všechno pod kontrolou. Od té doby, co přísně dodržuje dietu, chodí pravidelně běhat do parku, již zhubla o šest kilogramů. Přesto se stále ještě považuje za příliš tlustou. Dolů tedy musí dalších pět kilogramů. Při problémech utíká před realitou a zcela bez tíže se vznáší ve svém vysněném světě, na planetě Orchidea. A když nemůže hlady a bolestí žaludku spát, začne brát tabletky na potlačení chuti k jídlu a projímadla. Během školního výletu do Anglie Miriam najednou omdlí. (Založil/a: z-zdenina)

Kůstka
  3. 2. 2013, 11:20
Knížek na tohle téma je strašně moc a tahle patří spíše k těm slabším. Takový ten německý "odfláknutý" příběh. Nejím, hubnu, bože já jsem tlustá, omdlím. Znám o hodně propracovanější příběhy na tohle téma. :)
All
  18. 5. 2013, 16:57
Musím souhlasit s Kůstka. I přes to, že toto téma mám velmi ráda, řadím mezi ty méně povedené. Existuje sposta lepších :D