Holky z první pětky

Holky z první pětky Originální název: Holky z první pětky

Amulet - 2000
ISBN: 80-86299-41-4

Amulet (2000) 80-86299-41-4 128

Jako holky z první pětky jsou Ďáblice už celkem ostřílené hokejistky. Zato v milostných vztazích se pohybují s mnohem meší jistotou. Se soupeřkami si už poradí, ale jak zachránit družstvo, když trenérovi dala jeho milá na vybranou: buď já nebo Ďáblice? (Založil/a: z-zdenina)

Vojtěch Steklač Vojtěch Steklač
*21.10.1945

tymor
  11. 12. 2012, 21:06
S Dádou, Vlastou, Idou, Gábinou a dvojčaty Leou a Beou jste se poprvé seznámili v knížce Vojtěcha Steklače Dáda & spol. Tehdy založily hokejové družstvo jménem Ďáblice a dosáhly prvních úspěchů. Jako holky z první pětky jsou Ďáblice už celkem ostřílené hokejistky. Zato v milostných vztazích se pohybují s mnohem menší jistotou než na ledě. Se soupeřkami už si poradit dovedou. Ale jak zachánit družstvo, když trenérovi dala jeho milá na vybranou: buď já, nebo Ďáblice? A tak Ďáblicím nezbývá nic jiného než nasadit všechny páky a pokusit se o záchranu...