Konečně plnoletá

Originální název: Konečně plnoletá

Víkend - 2003
ISBN: 80-7222-278-3

Víkend (2003) 80-7222-278-3 205

Sedmnáctiletá Natálie Králová má za 4 měsíce oslavit plnoletost. Žije se svou matkou v Ostravě a kvůli komplexům z dětství se hodlá pomstít všem mužům. Její otec byl alkoholik a v dětství bil její matku a někdy i samotnou Natálii. Máma si našla nového přítele a bojí se, aby to nedopadlo stejně jako s jejím otcem a matka opět neskončila na práškách. Jde se svojí kamarádkou do obchodního centra obhlédnout nějaké drahé spodní prádlo. V jednom obchodě zahlédnou pohledného muže. Natálie si ovšem všimne, jak sundává svůj snubní prsten a schovává si ho do kapsy, vzápětí s ní začne flirtovat. První oběť je na světě. Natálie najde v jeho peněžence fotku jeho ženy a jeho syna, zrovna když jsou spolu v baru. Rozhodne se mu v nejlepším okamžiku pomstít, za to že podvádí svojí ženu. Následuje několik dalších obětí. Barman David, o kterém se dozví, že využívá dívky a poté se s nimi rozchází, proto se stane další obětí. Karel je mladý úspěšný podnikatel, který nesnese lidi z horších vrstev, nevědomky o Natáliině pravém životě jí s sebou vodí na různé schůzky. Na schůzkách se nudí a pochybuje jestli, ji vůbec Karel má rád. Schůzky se pro ní stanou zajímavější když jí Karel představí jeho dlouholetého přítele Manuela. Tady, ale začínají problémy. Natálii se začne líbit a pozná, že ji svádí. Poprvé v životě cítí, k muži důvěru a lásku. Bohužel se na ní sesype hned několik nepříjemných pravd o Manuelovi a jejích chybách. (Založil/a: z-zdenina)

Karla Miková Karla Miková
*??.??.1983

zuzanna2
  5. 3. 2011, 17:14
Celkově knížka dá se číst, jediné, co mi vadí, je buď neznalost nebo ignoranctví autorky ohledně sexualních orientaci. Plést bisexualitu a heterosexualitu se mi zdá přinejmenším divné...