Perry Rhodan: Hvězdný oceán 020 - Rorkheta

Originální název: Rorkhete

Moba - 2007
ISBN: 978-80-243-2932-1

Moba (2007) 978-80-243-2932-1 64

Píše se listopad roku 1331 nového galaktického letopočtu. Situace v Mléčné dráze se vyhrocuje. Právě v této výbušné situaci jsou Perry Rhodan a Atlan považováni za nezvěstné. Oba držitelé aktivátoru se dostali do dosud neviditelné hvězdokupy, kterou její obyvatelé nazývají „hvězdný oceán Jamondi".
Na planetě Baikhal Cainu se Perry Rhodan a Atlan museli postavit Kybb-Cranarům, našli však přátele u Motanů, národa podobného lidem. Atlan zde nachází v dívce Zephydě svou novou lásku.
Když ale Kybb-Cranaři přepadli mírumilovné Motany, zachránil Pozemšťana a Arkonidana tajemný nomád Rorkheta. Za pomoci „Oceánských věštců" dostal Perryho Rhodana, Atlana a Zephydu z dosahu nepřítele. Ocitli se na planetě Aš Irthumo, kde se po boku zdejších Motan postavili Kybb-Cranarům. A odtud nyní vyrážejí do vesmíru - k planetě, ze které pochází Rorkheta... (Založil/a: icekafe)