Setkání s Dragem

Originální název: Finding Drago

Egmont - 2010
ISBN: 978-80-252-1572-2

Egmont (2010) 978-80-252-1572-2 56

První kniha série Bojovníci Makuganu.

Co se stalo, že se silný dragonoid z Vestorie ocitl na Zemi? A jak se s ním seznámil Dan? Všechno začalo tehdy, když z nebe začaly padat zvláštní karty...

V knížce najdeš kromě Danova a Dragova příběhu také nezbytnou pomůcku každého bojovníka bakuganu - popis jednotlivých bakuganů a jejich vlastností, který tě připraví na bitvu. (Založil/a: icekafe)

DarrenMoore
  11. 1. 2014, 19:45
Krátce po tom, co jsem se naučil číst jsem zhltnul všechny Pokémony od Tracey Westové, které v knihovně měli. Vše co se v nich odehrálo jsem samozřejmě už předem znal ze seriálu, ale stejně jsem si to tehdy náramně užil. Je fajn, že u nás teď vyšly i její přepisy prvních dvou epizod Bakuganu. Vrátil jsem se tak zase na krátkou chvilku do dětských let a opravdu jem si to užil - skoro tak jako tenkrát. A to že v knížce nebylo pro mě nic nového (anime Bakugan: Battle brawlers už taky pomalu znám zpaměti) na tom opět nic nezměnilo. Navíc mám z čeho před spaním předčítat malému bráškovi - ty naše klasické pohádky jsem totiž nikdy neměl moc rád.