Nenávistní

Originální název: Hater

Víkend - 2010
ISBN: 978-80-7222-700-6

Víkend (2010) 978-80-7222-700-6 283

První kniha série Danny McCoy.

Sci-fi thriller Davida Moodyho uvádí na scénu Dannyho McCoyna, který je svědkem podivných a nevysvětlitelných násilností, jichž poslední dobou přibývá. Nejdřív se o všem v televizi mluví jako o zvláštnosti, ale během pár dní se násilí rozšíří tak, že se celá země hroutí. Děje se tu cosi podivného. Nikdo už nemůže věřit nikomu.
Poté, co se Danny stane svědkem několika brutálních útoků na spoluobčany, se začne obávat o svoji rodinu a o své přátele. Rozhodne se, že je před „šíleným světem" zachrání. Poslání, které jej začne zcela pohlcovat a měnit jeho život v děsivou noční můru, začíná...
Skvěle napsaný strhující příběh s fascinujícím podobenstvím, který má obecnou platnost a vysokou vypovídací hodnotu i o dnešním světě. (Založil/a: icekafe)

bronn
  20. 11. 2013, 20:58
Kniha se čte velice dobře, originální zápletka a vše má dobrý spád, takže jsem se ani chvíli nenudil.