Polibek půlnoci

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Brána - 2010
ISBN: 978-80-7243-465-7

Brána (2010) 978-80-7243-465-7 304

První kniha série Půlnoční rasa.

Polibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Přitažlivý černovlasý neznámý pozoruje Gabrielle z opačné strany přecpaného tanečního klubu a probudí její nejdivočejší fantasie. Avšak ani tato noc, ani onen muž nejsou tím, čím se na první pohled zdají. Když se totiž Gabrielle stane svědkem vraždy před klubem, skutečnost se rázem změní v cosi temného a smrtelně nebezpečného. V jediném hrůzném okamžiku je uvržena do světa, o jehož existenci doposud neměla tušení - do říše, kde upíři pronásledují temné stíny a krvavá válka je na spadnutí. Lucan Thorne neschvaluje násilí, jaké páchají jeho zlotřilí soukmenovci. Lucan je upír a bojovník Rodu, který se zapřísáhl, že bude chránit svou rasu a nic netušící lidi, kteří žijí v jejich středu, před rostoucí hrozbou Škůdců. Lucan nemůže riskovat svazek se smrtelnou ženou, když si však Gabrielle vyberou za cíl jeho nepřátelé, nemá na vybranou. Musí ji přivést do temného podsvětí, jemuž velí.
Zde, v náručí obávaného vůdce Rodu, čeká Gabrielle mimořádný osud plný nebezpečí, pokušení i té nejtemnější rozkoše... (Založil/a: icekafe)

trpaslyk
  14. 3. 2012, 12:49
Velmi dobře napsaný poutavý příběh z upírského prostředí, tentokrát ovšem přísně pro dospělé! Podrbobně popsaných sexuálních scén je tam opravdu plno, mezitím je samozřejmě i nějaký ten příběh, který se jenom tváří, že je komplikovaný, ale všichni stejně víme, jak to dopadne. I tak ale člověk knížku neodloží a zhltne až do konce, protože autorčin styl je velmi pohlcující, čtivý. Konec zůstává po určité stránce otevřený, takže si přímo říká o pokračování. Milovníkům upírských knih vřele doporučuji!
cajdex
  14. 7. 2011, 15:09
Kniha na pomezí harlekýnky a porna. Nějak se nemůžu dobrat komu je kniha vlastně určena. Příběh a styl psaní pro pubertální dívky, ale popis sexuálních scén pro pánský časopis. A nemyslím Playboy. Poměrně čtivé, ale prakticky bez děje.
Stolid
  25. 3. 2014, 15:40
Mám takový pocit, že se pytel s upíry roztrhl. Bratrstvo černé dýky. Pravá krev. Škola noci. Vampýrská akademie. Vznešení mrtví. Stmívání. A nakonec Půlnoční rasa. A co mají společné? (plus mínus) Milostný příběh a nekonečně mnoho sexuálních scén. Už mě to začíná unavovat číst, ale nemohu si pomoct, protože tyto romány jsou hodně čtivé, mají spád, i když normální červenou knihu se nedotknu ani kopytem.
Lorrainee
  1. 7. 2016, 10:17
Na úvod série to nebylo vůbec špatné a líbí se mi jak autorka vymyslela vznik upírů. Nic co bych už četla. Gabriel byla velice příjemná zato Lucan mě s tim jo ne jo ne trochu pil krev. Kdo ma rád tenhle žánr urcite nepřehlédněte.
Ashara
  8. 9. 2013, 17:48
Kiss of Midnight je sice docela čtivá kniha, obsah mě však nějak výrazně nezaujal.Události vidíme z pohledu hlavního hrdiny i hrdinky, párkrát se dokonce dočkáme i pohledu hlavního padoucha - stejně jakou u The Black Dagger Brotherhood. Příběh je (horší) kopií TBDB.