Originální název: A Deadly Practice
Poprvé vydáno celosvětově: 1994

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2207-3

Knižní klub (2008) 978-80-242-2207-3 350

Osazenstvo renomované losangeleské nemocnice Memorial zachvátil strach. Řádí zde totiž nebezpečný vrah a šílenec. První lékař umírá v bolestech a bezmocné hrůze připoután na operační stůl. Druhý podléhá surovým ranám ostře nabroušené sekery. Třetího čeká podobně hrůzný konec ve výzkumné laboratoři. I jeho, stejně jako oba předchozí, vrah po smrti odborně vykastruje. Kdosi trpí chorobnou záští vůči doktorům z nemocnice - někdo natolik zkušený a sadistický, aby dokázal proti každé ze svých obětí použít metod její lékařské specializace. Soudní patoložka Joanna Blalocková stojí tentokrát tváří v tvář dvěma zásadním problémům: Kdo je ten prohnaný, posedlý a až k zbláznění nepolapitelný vrah? A jakou smrt si připravuje pro ni...? (Založil/a: Markenz)

lensha95
  19. 7. 2012, 15:22
Už je to pár let, co jsem knížku četla, přesto mě dost zaujala. Bylo vidět, že vrah je docela dobrej magor.
VášniváČitateľka
  8. 8. 2015, 23:54
Zatiaľ asi najlepšia kniha od Goldberga. Od zažiatku do konca napínavý a zaujímavý dej. Naozaj oceňujem, že sa autor nezdržiava zdĺhavými opismi a radšej ide rovno na vec :-) Výborne premyslené vraždy. Vrele odporúčam.