Posedlost

Naše vojsko - 2010
ISBN: 978-80-206-0666-1

Naše vojsko (2010) 978-80-206-0666-1 432
Naše vojsko (2003)

Román Posedlost je vzrušující příběh plný nebezpečí, touhy a tajemných okolností. Hrdinka knihy Corrie Browneová je obyčejné děvče s nevšedními ambicemi. Pátrání po nikdy nepoznaném otci ji zavede z tiché vesničky v hrabství Suffolk, kde vyrůstala, až do Londýna, otevře jí cestu k vysněné práci v televizní společnosti. Touží najít lásku, ale při jejím hledání pozná i zradu a žal. V životě Corrie Browneové dominují tři lidé. Luke, přitažlivý blondýn, jediný, kdo Corii projeví přízeň v jejích nelehkých televizních začátcích a zastane se jí před nepřejícími kolegy, jediný, kdo hned rozpozná její talent. Cristos světově proslulý filmový režisér muž, který naučí Corii vše o lásce a vášni. A Annalise její nadřízená a přítelkyně, dívka, jejíž tajemství Corrie nesmí prozradit. Kdo z těch tří usiluje o Corriino zničení? Podsvětí Londýna, Beverly Hilus, francouzská Riviéra do takových prostředí vás zavede napínavý román Susan Lewisové, který máte v rukou. (Založil/a: Markenz)