Andělský let

BB art - 2002
ISBN: 80-7257-959-2

BB art (2002) 80-7257-959-2 367
BB art (1999) 80-7257-075-7 364

Šestá kniha série Harry Bosch.

Dvojnásobná vražda ve voze historické lanové dráhy, která přepravuje cestující v luxusní čtvrti Los Angeles. Jednou z obětí je proslulý advokát, druhou obyčejná žena. Jedná se o loupežné přepadení? Je mezi zavražděnými nějaká spojitost? Nebo byla naopak žena jen náhodný svědek a smrt známého muže souvisí s případy, kterými se zabýval během své advokátní praxe?
Všechny tyto otázky má zodpovědět nesmlouvavý detektiv Harry Bosch, který je k případu povolán samotným náčelníkem policie. Pouští se do vyšetřování s plným nasazením, protože to pro něj znamená profesionální výzvu a zároveň mu dává zapomenout na krizi v osobním životě, kterou právě prožívá. Se svými dvěma parťáky krůček za krůčkem hledá odpovědi na stále další a další otázky vyvstávající během pátrání, vystaven tlaku veřejnosti a médií na straně jedné a svých kolegů a nadřízených na straně druhé. A nalézá nečekanou odpověď.

Pend
  2. 11. 2013, 11:05
U Connellyho se budu opakovat. Standardně vysoká úroveň, Bosch opět hláškuje, jenom se mu rozpadá manželství. Možná jenom ten konec není úplně dokonalý.
Pajky
  21. 6. 2015, 13:55
Další zajímavý případ v podání Harryho Bosche, tentokrát je přivolán k vraždě veřejného zástupce, který se specializuje na žaloby proti policii. To znamená, že vrahem je nejspíš někdo od policie, což rozhodně neubírá zájem médií. Jako obvykle se mi to líbilo, jen ten konec mě trošku zklamal.