Přesýpací hodiny

Originální název: Hourglass

Egmont - 2010
ISBN: 978-80-252-1595-1

Egmont (2010) 978-80-252-1595-1 336

Třetí kniha série Akademie Evernight.

Bianca obětuje vše, jen aby mohla být s Lucasem. Po útěku z akademie Evernight, internátní školy pro upíry, najdou Bianca a Lucas útočiště u Černého kříže, sdružení fanatických lovců upírů. Bianca musí skrývat své nadpřirozené schopnosti, aby nepřišla o život. Ale když Černý kříž zajme jejího přítele upíra Baltazara, ztratí hra na schovávanou smysl. Bianca a Lucas musejí znovu prchat, a to nejen před Černým křížem, ale také před mocnými vůdci z Evernightu. Ale i kdyby utekli až na konec světa, Bianca nemůže uniknout svému osudu.
Bianca celý život věřila, že jejich láska přežije vše... ale přečká i to, co musí nevyhnutelně přijít? (Založil/a: icekafe)

Ann-K.
  29. 8. 2012, 8:34
Třetí díl jsem nedočetla. Do poloviny jsem se nějak prokousala, ale pak jsem si řekla, že to za to nestojí, a odložila ji.
Wajny
  18. 4. 2016, 16:19
Druhý díl se mi líbil zatím nejvíc - byl zajímavý, Bianca už nepůsobila, tak upjatě a chvilkami jsem si přála, aby to dala dohromady s Balthazarem a na Lucase se vyprdla :-) Třetí díl (až na konec) se mi líbil, trochu jsem nemohla rozdýchat konec (ale snad se to v dalším díle vysvětlí). 2*
Karolo
  22. 11. 2014, 13:08
První díl nic moc, druhý o trochu lepší a tenhle už se dokonce dal i číst bez toho, aniž bych uvažovala o tom, že ho odložím ještě před koncem.
lukablak
  3. 8. 2013, 17:05
Tento díl se mi četl dobře jako předchozí, ale ten konce to byla pecka (v špatným slova smyslu), ještě teď to nechápu, ale jsem zvědavá, jak to dopadne, tak si přečtu i další díly :). I tak vřele doporučuji, četla sem ji jedním dechem :).