Ilustrované dějiny světa – Egypt a starověké Řecko

Ilustrované dějiny světa – Egypt a starověké Řecko Originální název: L´Egypt et la Gréce antique

Gemini - 1993

Gemini (1993) 288

Milé čtenáři, kosmonauti, kteří z moderních vesmírných korábů viděli naši Zemi, hovoří o nezapomenutelných zážitcích. My Vám nabízíme něco víc: zveme Vás na výlet do hlubin věků, o miliardy let zpátky až k velkému třesku, okamžiku, kdy vznikla naše planeta. Vašimi průvodci budou významní vědci z oborů jako historie, přírodověda, technika, umění, literatura a mnoha dalších. Spolu s ilustrátory budou s Vámi ve dvaceti svazcích Ilustrovaných dějin světa sdílet velké dobrodružství při objevování a zkoumání vzniku a vývoje světa od prvních okamžiků jeho existence přes úsvit civilizací, dějiny Egypta a antického Řecka, výboje Říše římské, stěhování národů a šíření kultury z jednoho světadílu na druhý, přes období feudalismu, osvícenství a revoluční změn v Evropě až po poslední historické zvraty, které napovídají o podobě 21. století, na jehož prahu stojíme. (Založil/a: Antonín)

Christophe Barbotin Christophe Barbotin
*??.??.1962