Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby Originální název: Vánoční ozdoby

Computer Press - 2007
ISBN: 978-80-251-1812-2

Computer Press (2007) 978-80-251-1812-2 48

Kouzelný čas vánoc nabízí krásnou příležitost darovat ručně vytvořený dárek, vyzdobit si byt, dům a zahradu a věnovat se vyrábění svátečních drobností. Dlouhé večery kolem jednoho stolu patří k adventnímu období. Nechte se zlákat kouzlem dětských ozdob a vyzkoušejte si několik drobnosti z našich návodů. Věříme že si při nich užijete spousty legrace, radosti z vyrábění a zkrátíte si čekání na Ježíška.

Zpříjemněte si čekání na Vánoce! Vyrobte si originální vánoční dekorace, vyzdobte si jimi byt, dům nebo třeba zahradu. Barevné fotografie a podrobné postupy vám pomohou proniknout do tajů výroby těchto kouzelných ozdob. Prožijte příjemné chvíle v rodinném kruhu při společné výrobě vánočních ozdob. Potěšte své blízké milým ručně vytvořeným dárkem ozdobeným podle vaší fantazie. O autorech: Lucie Ulíková, Blanka Svobodová Ačkoli naše profese jsou různé, společným jmenovatelem se pro nás stalo výtvarné sdružení Magráta. Spektrum činností Magráty je pestré a zaměřuje se především na výtvarné techniky a řemesla jako je košíkářství, drátování, malba na hedvábí apod. Již čtvrtým rokem pořádáme výtvarné dílny pro malé i velké, výlety, výstavy a nejrůznější kulturní akce. (Založil/a: Milena)