Deníky Carrie B.

Deníky Carrie B. Originální název: Journals Carrie B.

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-822-7

BB art (2010) 978-80-7381-822-7 288

Ti z vás, kdo si oblíbili hlavní hrdinku veleúspěšné prvotiny Candace Bushnellové Sex ve městě, svéráznou a duchaplnou spisovatelku Carrii Bradshawovou, si zajisté nenechají ujít její osobní zpověď, která se čtenářům dostává do rukou ve formě deníku. Než Carrie vzala útokem New York a vstoupila na společenskou scénu, byla nenápadná a docela obyčejná dívka, která dospívala v menším městě ve státě Connecticut. Carrie líčí zážitky ze svého závěrečního ročníku na střední škole, rodinné zázemí, vztahy s přáteli, první lásku i tajné sny o budoucí kariéře. Ona a její nejdůvěrnější přítelkyně tvoří nerozlučnou partu - ovšem pouze do okamžiku, kdy na scénu vstupuje Sebastian Kydd, nepředvídatelný a okouzlující ničema. Carrie se vrhá po hlavě do vztahu, o jakém vždycky snila a který v jejích představách ke studentskému životu neodmyslitelně patří. Poté, co ji zradí její nejlepší přítelkyně, však odloží pověstné růžové brýle a přestane být důvěřivou naivkou. Jak se školní rok chýlí k závěru, uvědomí si, že je čas začít usilovat o to, po čem odjakživa toužila.
Taky nemáte dost Sexu ve městě a projíždíte si film i seriál pořád dokola? Zdá se vám čekání na pokračování příliš dlouhé? Pak máme pro vás jen dobré zprávy. Candace Bushnellová sepsala knihu o dospívání Carrie Bradshawové, najdeme odpovědi na spoustu otázek... (Založil/a: Antonín)

kvapsv
  16. 8. 2013, 12:25
Je pravda, že jsem od této knihy čekala trošku něco jiného. Nemyslela jsem si, že zde budou řešeny především problémy puberťáků, ale že uvidím svět již téměř dospělé Carrie. Každopádně kniha byla fajn a určitě si přečtu i druhý díl..