Londýnský prostopášník

Originální název: London Rake

Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-550-1

Domino (2010) 978-80-7303-550-1 300

Londýnská smetánka mu přezdívá Svatoušek, ale tato přezdívka je více než zavádějící. Markýz St. Aubyn je totiž mistrem ve svádění i v milostném umění, což by ostatně mohla dosvědčit mnohá z urozených dam. Půvabná Evelyna Ruddicková ví, že by se měla tomuto muži vyhýbat. Copak ale může, když je závislá na jeho dobré vůli? Ráda by pomohla dětem ze sirotčince, a ten příšerný St. Aubyn je jediný, kdo jí může v dané chvíli pomoci! Evelyna se rozhodne dosáhnout svého cíle za pomocí ženských zbraní: svede ho, a pak mu uštědří lekci. Sotva však mohla předpokládat, že jediný markýzův dotek v ní rozpoutá takovou touhu, že je pro ni nemožné odolat i jeho dalším vášnivým výzvám. Čest proslulého londýnského prostopášníka St. Aubynovi velí tu dámu svést. Jaké je ovšem jeho překvapení, když zjistí, že tentokrát je všechno jiné: nechce z Evelyny učinit pouze další oběť svého svádění, ale především ji chce přesvědčit, že není takový mizera, za jakého ho má. Dobře totiž ví, že to je jediný způsob, jak by mohl získat její srdce, po kterém tolik touží. (Založil/a: Antonín)

1307_A_0507
  21. 4. 2013, 22:05
napravení hříšníka může být klišé, ale pokud je to dobře napsané, je to úžasné! Co jinýho bychom měly chtít a očekávat, než jeho napravení? Opět skvěle napsaný, vřele doporučuju.
Barborelka
  22. 1. 2012, 14:14
Tak pro mě nejlepší kniha od S.E.:o) Vřele doporučuji, možná trochu otřepané klišé o napravení hříšníka….....ale jednoznačně perfektní