WarCraft: Sluneční studna I - Dračí lov

WarCraft: Sluneční studna I - Dračí lov Originální název: WarCraft: The Sunwell Trilogy I - Dragon Hunt

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-399-9

Alpress (2007) 978-80-7362-399-9 168

Scénář: Richard A. Knaak
Kresba: Jae-Hwan Kim

Válkou rozpolcený svět sužují krutí draci, elfové prahnoucí po moci a armády Pohromy nemrtvých. Ještě ke všemu se znovu objeví dávno ztracený zdroj nepředstavitelné destruktivní síly. Hodný modrý drak, který na sebe umí vzít lidskou podobu, se neohroženě pustí do boje se silami zla. Na nebezpečné cestě za spravedlností se setká s Anveenou, zvláštní kráskou, která zná velké tajemství...

Pro čtenáře ve věku 9-14 let.

wwwhisk@s
  28. 6. 2013, 17:55
Zas tak hrozný to ale nebylo... I když jsem četla lepší, celkem mě to zaujalo. A je to jedna z nejlépe nakreslených mang, co jsem četla.
HeM
  10. 8. 2012, 23:25
Fuj.. To byl zase hnus, jako komix to stojí za hovno, to se ti opravdu nepovedlo Knaaku. Obrázky možná hezký, ale tím to končí..
LuKiss
  24. 3. 2016, 8:55
No řekněme, že sem čekal víc. Vono kupovat si knížku, jen proto, že je to Warcraft a komiks k tomu, asi ještě neznamená zaručenej úspěch. Ne, opravdu to neznamená zaručenej úspěch. Jediný kladný na celým sešitu je, že je to Warcraft a komiks k tomu, navíc fakt pěkně nakreslenej, ale to je fakt všechno. Děj jen tak něak pobíhá kolem, jako když přídete na rozjetou party, kde už sou všichni pod parou. Je těžký se zapojit a když už se vám podaří se naladit, v obou případech nutnou dávkou alkoholu a těžkých drog, je konec.