Tajemství vnitřní mluvy - Úspěšná sebemanipulace

Tajemství vnitřní mluvy - Úspěšná sebemanipulace
Originální název: Tajemství vnitřní mluvy - Úspěšná sebemanipulace

Nezjištěno / Jiné - 2010

Nezjištěno / Jiné (2010) 190

Co v této knize najdete?

1. Příběh člověka, který v životě uspěl, přestože se narodil postižený a vyrůstal bez sebevědomí. Přestože ho posílali do zvláštní školy, vystudoval. Navíc musel mnoho let splácet milionové dluhy. Nyní je majitel prosperující mezinárodní firmy, úspěšný autor vzdělávacích programů a školitel.

2. Návody na úspěch, které autor ověřil ve svém osobním i pracovním životě. Spousta rad a doporučení, které opravdu fungují.

3. Objevíte, proč pozitivní myšlení není pro každého. (Založil/a: Milena)

twiGGy88
  29. 9. 2013, 15:42
V knize mě bavil životní příběh Ivo Tomana. Poprvé jsem o něm slyšela v televizním pořadu 13. komnata a když se mi dostala do rukou jeho kniha, se zájmem jsem se začetla. Pan Toman je jistě mistr ve svém oboru a fandím mu. Jeho "návod na úspěch" jsem nepoužila, tudíž mi nepřísluší z tohoto hlediska knihu hodnotit. Upřímně ani nevěřím v moc afirmací a podobných pseudometod. Tvrzení, že si člověk mající strach z rakoviny negativními myšlenkami rakovinu skutečně přivodí, je minimálně úsměvné. Ano, v knize najdete vedle zajímavých myšlenek i spoustu žvástů.
Anysek
  8. 12. 2013, 18:59
Úspěšná sebemanipulace je mou druhou knihou od pana Tomana, kterou jsem přečetla. Jeho příběh se mi velice líbil. Ale zbytek knihy byl velice podobný debordelizaci. Ta mě pohltila úplně. Zde se jen "návody" opakovaly.