Útěk od ďábla

Útěk od ďábla
Originální název: Running from the devil

Víkend - 2010
ISBN: 978-80-7222-673-3

Víkend (2010) 978-80-7222-673-3 176

Sara Davies prožila celé své dětství ve strachu. Poznala teror, jaký si žádné dítě nedokáže ani představit. Ještě jako malé dívce jí otec ukradl dětství, když ji poprvé znásilnil. Pro Saru tak začaly roky plné teroru a násilí. (Založil/a: Antonín)

Ducii
  15. 9. 2015, 10:18
Jelikož jsem podobných knih přečetla už více, tak mám také srovnání a označila bych to za takový průměr. Ne příběhem, ale stylem psaní. Příběh je velmi silný, ale dokázala bych si představit, že by ho autorka vylíčila ještě expresivněji, aby měl celý její příběh větší dopad na čtenáře. Takhle jsem se úplně nedokázala vžít do její situace.
NikolaD
  26. 1. 2015, 3:33
Téma, které je v naší společnosti tabu. Jedno z dalších vyprávění dívky, zneužívané svým vlastním otcem. Pro nás nepoznamenané je její jednání asi trochu nepochopitelné, ale myslím si, že většina žen se k tomu staví stejně jako autorka. Strach, stud, sebeobviňování. Rozhodně stojí za přečtení, možná i lépe odhalíme i své okolí.
Muficek01
  25. 10. 2011, 17:30
Zajímavá kniha, akorát nechápu jednání autorky, která řešila problémy s partnery těhotenství... Jinak dobře napsaná kniha, která dokáže zaujmout čtenáře.