Mayská proroctví

Mayská proroctví Originální název: Mayan Prophecies

PRAGMA - 1998
ISBN: 80-7205-365-5

PRAGMA (1998) 80-7205-365-5 315

V této poutavé a objevné publikaci její autoři přinášejí pozoruhodné a nečekané, leč fakty a důkladným bádáním podložené závěry, které oficiální věda stále odmítá přijmout. Autorům se po dlouholetém výzkumu podařilo dešifrovat ucelený systém mayských astrologických předpovědí, jež hovoří o katastrofách, které postihnou svět za šest let. Proroctví vyjevují otřesná odhalení, jako jsou vzestupy a pády světových epoch a civilizací, snížená sluneční aktivita, sopečné erupce a chaos na Zemi. (Založil/a: Antonín)

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:04
Moje očekávání bylo zklamáno. toužila jsem se dozvědět něco nového, co bych nevěděla, ale nestalo se tomu tak. Název knihy hezky přiláká čtenáře, ale po začtení si uvědomíte, že se to k tématu vůbec nevztahuje a nepřibližuje. Je to jakási kniha, která popisuje to, co už víme a je známo. Takže jsem čekala nějaké novinky nebo náznkay, kterým směrem by se mohly ubírat otázky zaměřená na Maye, ale nikoli.