Dějiny kanibalismu

Dějiny kanibalismu Originální název: History of Cannibalism

Brána - 2008
ISBN: 978-80-7243-344-5

Brána (2008) 978-80-7243-344-5 208

Kniha pro silné nátury přináší přehled příčin a způsobů,jak, kdy a kde ke kanibalismu docházelo.Objevil se už v primitivních náboženstvích, někdy souvisel se zrůdnými léčebnými či omlazovacími kůrami, jindy se situacemi krajního zoufalství lidí odloučených zdrojů potravy.Vylíčeny jsou též případy psychopatických vrahů-kanibalů, známých z historie i současnosti. (Založil/a: Antonín)

Abigor
  8. 8. 2012, 15:53
No teda lidi... V týhle knize se kupí blbost nad blbost! Jeden faktografickej omyl horší, než druhej! Taková ostuda... Písmo je velký, jako kdyby to měl být slabikář 21. století, sloh je odporně... laickej, populárně-vědnej, když to čtu, mám pocit právě nastupující demence. Jediný plus je obrazovej matroš, ten celkem ujde. Jinak je to kniha, kterou rozhodně nedoporučuju ani začátečníkům v tématu (mezi ně se už dost dlouho nepočítám). Děs běs!