Dýchla na mě smrt

Dýchla na mě smrt Originální název: Dýchla na mě smrt

Brána - 2010
ISBN: 978-80-7243-446-6

Brána (2010) 978-80-7243-446-6 256

Už se vám někdy stalo, že jste doslova na poslední chvíli unikli smrti? Pokud ano, pak jistě máte na co vzpomínat. Stejně tak jako osobnosti, které v páté knize úspěšného autora otevřeně popisují (nejen) své velmi strhující příběhy, při jejichž čtení vám běhá mráz po zádech. Vážné autohavárie, které by patrně nikdo jiný nepřežil, atentáty, těžké nemoci, smrtonosné laviny, pětikilový balvan, spadlý z dvacetimetrové výšky metr od hlavy, či boj o holý život v nečekaně dramatické situaci tak vypadají zážitky, o nichž člověk může s odstupem času prohlásit: Tehdy na mě dýchla smrt! Jestliže vás dosud nic podobného nepotkalo, mohou být pro vás některé příhody užitečným návodem, jak si zachovat chladnou hlavu a přečkat situaci, kdy opravdu jde o život. Kniha bude vyzdobena množstvím unikátních fotografií. (Založil/a: Antonín)