Odhalená tvář zločinu

Odhalená tvář zločinu Originální název: Odhalená tvář zločinu

XYZ - 2010
ISBN: 978-80-7388-337-9

XYZ (2010) 978-80-7388-337-9 250

Skutečné kriminální příběhy Další z řady knih z pera úspěšné dvojice autorů Miroslava Kučery a Jana Stacha nám ve čtyřiadvaceti kriminálních příbězích přibližuje zločin v různých podobách, od téměř úsměvného případu, v němž se svědci usilovně snaží odhalit čin, který se vlastně nestal, přes krádeže, vydírání až po nejtěžší případy vražd a loupežných vražd, kdy se nad bezcitností pachatelů musí zlobit ne zločin, ale naopak strážci zákona a vůbec každý slušný člověk, jenž ctí základní principy lidství. Každý kriminální čin je vylíčen jednak z pohledu pachatelů, jednak očima vyšetřovatelů. Autoři sáhli do archivu šesti zkušených policistů a z jejich úspěšné praxe vybrali případy dávné i zcela nedávné, na nichž chtěli demonstrovat náročnou a odpovědnou práci kriminální policie a vzdát hold statečnosti jejích pracovníků. (Založil/a: Antonín)