Podivuhodné příběhy z dob nedávno minulých

Podivuhodné příběhy z dob nedávno minulých Originální název: Podivuhodné příběhy z dob nedávno minulých

Gelton - 2008
ISBN: 978-80-903733-7-2

Gelton (2008) 978-80-903733-7-2 143

Od počátlu devadesátých let se zabývám zpracováním neobvyklých životních příběhů ze všech období minulého století. Pro tuto knihu jsem vybral dvacet podivuhodných případů z dob první republiky, 2. světové války a počátku padesátých let, které jsem zpracoval v posledních pěti letech. Seznámíte se, krom jiného, s neobyčejným příběhem obyčejné dívky, dozvíte se tajemství staré dámy, které po sedm desetiletí tajila, poznáte ženu, pro kterou si vzal život muž s pěti dětmi, a také se v této knize dočtete, kdo byl katem, jenž na pankráckém nádvoří popravil K.H. Franka a dalších 150 válečných zločinců, a proč se celých šedesát let o tomto mistru popravčím nikde nehovořilo.
Vydejme se tedy společně do časů minulých a prožijme s našimi postavami jejich neobyčejné životy... (Založil/a: Milena)