Černá kniha III: Utíkej, Jonahu, utíkej

Černá kniha III: Utíkej, Jonahu, utíkej

Podtitul: (deník puberťáka)

Originální název: The Black Book: Diary of a Teenage Stud, Vol. III: Run, Jonah, Run

BB art - 2007

BB art (2007) 164

Ve třetím díle deníku se Jonah Black rozejde s Posie, po které tolik toužil, protože ji těsně před milováním omylem osloví jménem jiné dívky. Sophie ho vyhledá a domluví si s ním setkání v Orlandu, kam jede s rodiči na vánoční prázdniny. Jonahovi komplikuje situaci skutečnost, že neudělá zkoušku na řidičák. Do Orlanda jede nakonec s Thornem. Na večírku se pozná s Molly, která mu připadá zajímavá. Sophie se chová opravdu zvláštně - splete si jméno hotelu, objeví se o den později, a když má Jonah pocit, že se konečně dočká prvního milování, dívka se rozpláče a uteče. Při dalším setkání v Disney Worldu ho láká k sexu na jedné z atrakcí, ale výsledkem je Jonahova zlomená ruka. Severníslečna zůstává pro Jonaha stále záhadou. Po návratu se náhodou potká s Molly, kterou jeho společnost těší. Znovu se ozve Sophie s prosbou o pomoc, ocitla se v psychiatrickém zařízení. Jonah tuší, že je zvláštní, rád by se od ní oprostil, ale stále na ni musí myslet...
Jonah je prostě typický puberťák, který se sužuje láskou, má neshody s poněkud výstřední matkou a touží po úplné rodině. (Založil/a: Fizzy)

Alaglesia
  11. 5. 2012, 12:13
No myslela jsem si, že jako správná vícedílná kniha to bude ke konci série gradovat. Opak je však pravdou. měla jsem takové tušení, že to nebude za nic stát, jakmile jsem dočetla první díl, ale chtěla jsem tomu dát šanci. uvidíme, jak dopadne poslední díl a autor zakončí příběh.
sharky95
  18. 11. 2012, 20:40
Prakticky nejzbatečnější. Než se začne něco dít, chvíli to trvá, ale vše je rychle utnuto. Nejvíce mě ale naštvalo, že celou knihu popisuje anotace - až do poslední stránky.. :(