Upíří polibky - Pokrevní příbuzní 1

Upíří polibky - Pokrevní příbuzní 1 Originální název: Vampire Kisses: Blood Relatives

Zoner press - 2008
ISBN: 978-80-86815-92-3

Zoner press (2008) 978-80-86815-92-3 128

Scénář: Ellen Schreiber
Kresba: Rem

Úplně poslední věc, kterou gotička Raven a její upíří přítel Alexander potřebují, je další překážka v jejich nočním vztahu - ale na obzoru se vznáší velký problém, když Raven s Alexandrem objeví čtyři čerstvě vykopané hroby s prázdnými rakvemi uvnitř. Když se na liduprázdném Dullsvillském hřbitově usadí parta upírů, Alexander zjistí, že tuhle nesourodou bandu vede jeho vlastní upíří bratranec, Claude Sterling. Šokující zjištění! Claude a jeho děsivá parta pro pár představuje jen další problémy, zvlášť když je Raven potká za denního světla na úplně posledním místě, které by ji napadlo. Co by mohl Claude a jeho vetřelci chtít - nebo hledat - v Dullsville? (Založil/a: Galeana)

Lucianna
  2. 4. 2015, 20:03
Jediné, co mě štvalo na této manze, tak bylo, že to bylo krátké!:-D Chci delší mangy!:-D Jedna mi zabrala cca 20 min. :-( Pak jsem listovala zpátky, abych si vychutnala znovu obrázky :-) Nádherné kresby a příběh jsem si taky moc vychutnala :-)
viktorie327
  15. 5. 2015, 15:48
Tato knížka byla úżasná....sice jsem nečetla mangu,ale knížku psanou ( nevím jak to vysvětlit :-D )...myslím,že to bylo stejné :3 ....doporučuji....:)
Hanka Gregušová
  2. 1. 2015, 19:55
Jediné co mne na knize zaujalo je styl kresby. Příběh mne nechal chladnou, proto jen 3 hvězdy a trochu se obávám, že ne zcela právem.