Upíří polibky - Pokrevní příbuzní 3

Upíří polibky - Pokrevní příbuzní 3 Originální název: Vampire Kisses: Blood Relatives 3

Zoner press - 2009
ISBN: 978-80-7413-052-6

Zoner press (2009) 978-80-7413-052-6 192

Scénář: Ellen Schreiber
Kresba: Elisa Kwon

Vztah mezi Raven a jejím vysněným upířím přítelem se opět komplikuje díky přítomnosti Alexandrova hrozivého poloupířího bratrance. Teď, když Claude a jeho neohrožená parta přišli na podvod s fiólami, nezastaví se Claude před ničím, aby konečně našel pravé lahvičky s krví a mohl se proměnit v opravdového upíra. Ravenina rodina a přátelé mohou být v nebezpečí. Když se Claude spojí s Raveninou dlouholetou nemesis Trevorem, netrvá dlouho a začnou chodit pozvánky na upíří maškarní bál. Má snad Claude v úmyslu proměnit všechny studenty Dullsvillské střední na upíry, pokud nedostane to, co chce? Raven a Alexandr ho musí zastavit, zároveň se však musí zeptat sami sebe, na čem jim záleží nejvíc. (Založil/a: Galeana)

Hannie
  27. 2. 2013, 18:21
Kresba je fajn, ale bohužel příběh byl samé klišé (navíc jsem se nemohla zbavit dojmu, že je tu jakási podobnost se Stmíváním). Ale je pravda, že jsem se u některých části od srdce zasmála, takže poslednímu dílu dávám alespoň ty dvě hvězdičky. :-)