Povinnosti Princezny

Originální název: The Princess Diaries: Mia goes fourth

Knižní klub - 2004
ISBN: 80-242-1202-1

Knižní klub (2004) 80-242-1202-1 208

Genovskou princeznu Amélii a zároveň obyčejnou newyorskou studentku, 14letou Miu, známe z předchozích dílů Princezniny deníky, Místo pro princeznu! a Zamilovaná princezna. Mia tráví zimní prázdniny ve své zemičce Genovii. Zkazí, co může: uvítání na letišti, vánoční projev k občanům, rozhovor s princem Wiliamem... K tomu se jako vždy stále hádá s Grandmére... Myslí totiž jen na Michaela, svou velkou lásku... (Založil/a: Bee)

kajas1993
  21. 8. 2012, 20:05
Já už prostě nevím, co mám ke všem těm dílům psát, všechny jsou si tak podobné. Mia už aspoň konečně chodí s Michaelem (ve filmu mi dost vadilo, když se musela vdát za jiného).
1307_A_0507
  22. 5. 2013, 21:33
tenhle díl se mi vážně zatím líbil nejvíc, čekám, až budu moct přelouskat další. Na rozdíl od těch předchozích dílů, v tomhle se Mia neustále neztrapňovala, což bylo dost milé překvapení. Je sice pravda, že pořád mlela o svých kalhotkách a o tom, že jí Michael opustí, ale to byl jen její strach, mě jím nejen nenakazila, ale ještě jsem si říkala, že je vážně trubka. Každopádně mě zaujalo taky to, že neprozradila, co pro něj má k narozeninám ani do deníku, ale nechala to jako překvapení vlastně i pro čtenáře, to bylo fajn.
Aileen7
  30. 8. 2012, 18:26
Poměrně nudný díl. Přes půlku knihy Mia píše pořád dokola o královských povinnostech v Genovii. Potom skuhrá, že neví jestli ji Michael miluje a že nemá žádný talent a k tomu ještě musí jít na černobílý ples místo na první rande s Michaelem.