Záhadné príhody pána Tragáčika

Profil knihy je v jiném jazyce

Záhadné príhody pána Tragáčika Originální název: Pan Samochodzik i templariusze. Niesamowity dwor

SPN-Mladé letá - 1989

SPN-Mladé letá (1989) 482
SPN-Mladé letá (1982)

Obsahuje:\r\n- Pán Tragáčik a templári \r\n- Strašidelný kaštieľ (Založil/a: pipan)

vladislaus
  17. 8. 2013, 15:54
Budu hodnotit jen Strašidelný klášter, protože Auťákův příběh s templáři jsem hodnotil u samostatného vydání. Příběh o klášteře je velmi čtivý, užijete si v něm zábavu i napětí. Protože v příběhu hraje velkou roli i svobodné zednářství, dozvíte se v knize i pár faktů o světovém a polském zednářství.
minusha97
  10. 3. 2016, 21:22
Toto bolo moje prvé stretnutie s pánom Tragáčikom a hoci som čakala, že kniha nebude môj šálok kávy, tak som ostala milo zaskočená. Kniha ma od začiatku do konca chytila, oba príbehy mali svoj šarm a švih, pána Tragáčika som si ako postavu zamilovala a tiež som si zamilovala Zbigniewa Nienackeho za jeho autorský štýl, ktorý mi vylíčil detektívku nesmierne pútavo, že som ju nevedela dať z ruky, hoci detektívnemu žánru zrovna neholdujem. Určite mám v pláne prečítať si aj ďalšie knihy.
Čo sa môjho názoru týka, Pán Tragáčik a templári sa mi páčili viac, lebo aj harceri mi prirástli k srdcu.