Když se lásce lepí smůla na paty

Když se lásce lepí smůla na paty Originální název: The Sweetest Taboo

Motto - 2006
ISBN: 80-7246-307-1

Motto (2006) 80-7246-307-1 376

Když přijde Sadie Nelsonová o svou zajímavou práci, seznámí se s hollywoodským producentem Gilem McGannem. Pozve ji na rande a posléze ji pošle letenku, aby za ním přiletěla do slunného Los Angeles. Gil by se nejradši o Sadie staral se vším všudy, ale ta si se svou nezávislou duší najde novou práci, novou spolubydlící a v neposlední řadě také nové přátele, mezi nimiž je i herec Tavis. Je s ním zábava, vždycky ví, co Sadie potřebuje, a navíc ji přitahuje. A co teď? Sadie je postavena před nesnadnou volbu - Gil, který jí nabízí, o čem nikdy ani nesnila, nebo vtipný Tavis? Má ráda oba, ale koho si má vybrat? (Založil/a: aliiix)

Evelýny
  24. 10. 2014, 9:30
Tak tahle kniha byla pro mě zklamáním. Štvalo mě prostředí Hollywoodu, odkazování na slavná jména, zápletka s nebývale bývalou manželkou mě ke konci nutila přeskakovat stránky. Jediné pozitivum: kniha je vtipně napsaná - to však byl jediný důvod, kvůli kterému jsem ji přečetla. Pro mě nevěrohodný příběh.