Princezna na večírku

Originální název: The Princess Diaries: Seventh Heaven

Knižní klub - 2006
ISBN: 80-242-1770-8

Knižní klub (2006) 80-242-1770-8 255

Sedmý díl série "Deníky Princezny".

Princezna se jenom chce bavit.
Tohle jaro, Mia je předurčená k tomu, aby se bavila, až na to, že studentský výbor, jehož je předsedkyní je na mizině. Naštěstí (nebo naneštěstí, podle toho, jak se na to díváte) Grandmére má propracovaný plán, jak lehce přijít k penězům. Chce Miu katapultovat do divadla a dát jí při té příležitosti dohromady s někým jiným, než s jejím klukem. Není divu, že Michael, láska Miina života, vypadá jakože si myslí, že je Mia psychopat nebo hůř - není s ní legrace.
Je možné, že Mia, která se brzy stane hvězdou jeviště, je předsedkyní studentského výboru a budoucí vládce Genovie, neví, jak se chovat na večírku? (Založil/a: Bee)

Bloodym
  16. 12. 2013, 20:05
Tohle byl první díl o Mie, který jsem si koupila, předchozí jsem měla půjčené. A byla jsem dost zklamaná. V tomhle díle se totiž opravdu nic zásadního nestalo, jednalo se jen o vaření z vody. Dost vážně jsem uvažovala, že se čtením série přestanu.
kajas1993
  22. 8. 2012, 22:59
Aby měl studentský výbor dost peněz na maturitní ples, napíše Miina babička muzikál a chce po Mie ztvárnění hlavní role. Do princeznina života tak přichází spolužák Džejpí...
1307_A_0507
  25. 7. 2013, 11:04
Mia je prostě koza :) teda tenhle díl byl kapku slabší, ale i tak se dalo pobavit. Zase se četl lehce a rychle, ale tentokrát mi vůbec nevadilo, když jsem knížku na pár dní odložila a vrátila se k ní později. Nebyla takovým tím držákem, co vás chytí a musíte ji prostě dočíst nejlíp hned, abyste věděli, jak to dopadne
Aegea
  13. 5. 2016, 14:16
Jedná se o nejslabší díl z celé série, který se navíc jeví jako naprosto zbytečný, podobně jako Princeznám sluší růžová se pouze týká nadcházející společenské akce, je celkem jedno jestli se jedná o obyčejný večírek nebo maturitní ples. Oba díly mají společný znak a to, že hlavní hrdinka se chová celkem jako smyslu zbavená a postrádá racionální myšlení. Tento díl se opravdu příliš nepovedl.
Aileen7
  13. 9. 2012, 20:27
Mia má opět starosti, Lilly prudí a grandmére vymýšlí své lstivé plány. Prostě klasika :-D Zábavné a zvlášť se mi líbil autorčin nápad s muzikálem Cop!