Černá kniha IV: Rychleji, rychleji, rychleji

Černá kniha IV: Rychleji, rychleji, rychleji

Podtitul: (deník puberťáka)

Originální název: The Black Book: Diary of a Teenage Stud, Vol. IV: Faster, Faster, Faster

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-157-0

BB art (2007) 978-80-7381-157-0 174

Poslední díl deníku puberťáka Jonaha, studenta střední školy na Floridě, který stále touží po skutečné lásce, se konečně zbaví posedlosti zvlásštní Sophií, kvůli které si tak zkomplikoval život, jeho sestra Honey se na Harvardu zamiluje a Jonah zjistí, kdo je Severníslečna, jeho záhadná přítelkyně z internetu.
Jonah vypráví svůj příběh s vtipem a sebeironií. Čtenář se konečně dozví, jak to všechno bylo a rozluští se všechny záhady.
Jonah je prostě typický puberťák, který se sužuje láskou, má neshody s poněkud výstřední matkou a touží po úplné rodině. (Založil/a: Fizzy)

Alaglesia
  11. 5. 2012, 12:14
Nechápu, jak mohl někdo vůbec souhlasit s vydáním něčeho "takového". I já bych vymyslela lepší pointu, lepší zápletku. Čtení čtyřdílného deníku Jonaha Blacka byla naprostá ztráta času.
sharky95
  18. 11. 2012, 20:46
Na začek bych uvedl, jak bych si přál, aby to skončilo: !neSPOILER! Jonah se znovu sblíží s Posie !konec neSPOILERu!
Pasáž s cestou do Maine (nebo kam to jeli) - pěkná, něco se dělo, konečně něco zajimavého.
Ale konec... Dostaneme odpověď na jedinou otázku, která se udržela po všechny díly, ale jsem rozhořčen a zklamán. Sto variant je lepší než tohle. Skončilo to, ale jsem rozladěn.
Ale proč to hodnotím tak, jak hodnotím? Ta cesta do Maine je to nejzajimavější z celé série ;)