Daleké obzory

Daleké obzory Originální název: Wanderlust

Ikar - 1999
ISBN: 80-7202-445-0

Ikar (1999) 80-7202-445-0 295

Audrey, která v dětství ztratila rodiče, žije se svým dědečkem v San Francisku. Vede mu domácnost a stará se o svou sobeckou mladší sestru Annabellu. Hluboko v srdci však stále ukrývá tajnou touhu: chce cestovat a poznávat daleké kraje – stejně jako kdysi její otec, jemuž se cestovatelská vášeň stala osudnou. Jak čas ubíhá, děsí ji životní stereotyp a po sestřině svatbě se i přes protesty milovaného dědečka vydává alespoň krátce do Evropy. Tam se však seznámí se slavným cestovatelem Charlesem Parkerem-Scottem a původně plánovaný výlet se mění v dlouhou výpravu plnou dobrodružství. Audrey se vyplní její sen a pozná i opravdovou lásku, ale čekají ji také bolest a překážky.

Artep524
  30. 6. 2012, 14:37
Dílo mě svým příběhem ani charakteristikou postav příliš nenadchlo. Zatím jediná kniha, kterou sem od autorky četla.
Faith
  4. 11. 2012, 11:37
Velmi pěkná kniha, čtenáři neví, co mají očekávat (i když, pokud znáte styl psaní Danielle, víte, jak to skončí).