Hrdinkou snadno a rychle

Hrdinkou snadno a rychle
Originální název: All American Girl

Knižní klub - 2003

Knižní klub (2003) 253

Samantha Madisonová je dívka, která žije v D.C, ale všechno se pro ni změní, když v jedné chvíli mezi kupováním sladkosti a poslouchání CD, zastaví atentát a zachrání tak život prezidentovi. Než stačí říct "MTV2", stává se dětskou delegátkou OSN a upoutá pozornost velmi milého prvního syna. (Založil/a: Bee)

Bloodym
  3. 12. 2013, 14:21
Myslím, že český název vystihuje knihu líp než originální. Knihu jsem jako mladší měla velmi ráda. Samantha je skvělá. A ač mé kamarádky spíše vzdychaly po hrdinovy Mediátora, mě se spíš zamlouval hrdina této knihy David.
venpazz
  9. 11. 2012, 17:15
Poprvé jsem tuhle knihu četla někdy ve čtrnácti letech... Byla tehdy jedna z mých nejoblíbenějších :). Samantha byla úžasná, a navíc jsem díky ní objevila ska.
silvaren
  17. 3. 2013, 10:10
Knížka pro náctileté, psaná s humorem a úžasným nadhledem. Hlavní hrdinka, Sam, je sympatická tím, že si na nic nehraje, přesto není sarkastická. Skvělá oddychovka 90%
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 19:41
U této knížky se mi zdá docela zajímavé téma. Já osobně bych si třeba nedokázala tak dobře a detailně představit, co by se všechno stalo poté, co by někdo zachránil prezidenta. Navíc je tato knížka psaná s humorem - ostatně jako všechny od Meg Cabotové, dobře se čte a celkově se mi líbila.
Aegea
  13. 5. 2016, 14:58
Velmi příjemná série, která se bohužel trochu skrývá v pozadí za Princezninými deníky a Mediátorem. Kniha je přitom velmi zajímavá a troufám si tvrdit, že Samantha je jedna z nejnormálnější a přesto nejsympatičtejších hrdinek od Meg Cabotové.
zlatuzka
  19. 4. 2016, 21:03
Knihu jsem četla asi ve čtrnácti a moc se mi líbila. Četla se skoro sama, má velmi dobrodružný a chytlavý děj.
booksarefriends
  11. 2. 2016, 18:18
povedená kniha :)
velmi ctiva a časem sarkasticka
měla jsem ji přečtenou během týdne, opravdu mi sedla. doporučila bych jí asi všem věkovým kategoriím