Hrdinka říká ano

Originální název: Ready or Not: An All American Girl Novel

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2068-0

Knižní klub (2008) 978-80-242-2068-0 208

Pokračování knihy "Hrdinkou snadno a rychle"

Deset věcí, na které není Samantha Madisonová připravená:
10. Trávení Díkuvzdání v Camp David.
9. Se svým klukem, synem prezidenta USA.
8. Který vypadá, že chce jejich vztah posunout na další úroveň.
7. Což Sam nechtěně řekne živě na MTV.
6. Po začátku povzbuzování prezidentovy politiky, morálky a sexu.
5. Brigádu v Potomac Video.
4. I přesto, že už pracuje jako dětská delegátka OSN (za což jí nikdo neplatí).
3. Na jízdu v metru a být přitom obtěžovaná jako "ta červenovlasá holka, co zachránila život prezidentovi", i přesto, že si nabarvila vlasy semipermanentní barvou "Půlnoční čerň" .
2. Zažití výměny rolí se svou sestrou Lucy, která teď nemůže dostat kluka, kterého by chtěla.
1. Zjištění, že v umění znamená "live drawing" malování nahých lidí.´ (Založil/a: Bee)

Bloodym
  3. 12. 2013, 14:23
Druhý díl se mi líbil stejně jako ten první. Cabotová dokáže výborně popsat co se náctileté dívce odehrává v hlavě. Pro holky povinná četba ;)
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 19:42
Musím říct, že mě dost zklamalo, že tato knížka byla podstatně horší než první díl. Jinak to ale byla fajn knížka na jedno odpoledne.
LadyEsik
  24. 4. 2011, 10:00
Druhý díl knihy Hrdinka snadno a rychle se taky skvěle čte, je to zábavné a vše, ale už se to trošku blíží normální knížce pro dívky, až na tu ,,drobnost", že hrdinka této knihy má za kluka syna prezidenta. V tom je to opravdu jiné a stojí za přečtení :) A ty její seznamy miluju :D:D

PRvní díl byl ale lepší
LiaFee
  3. 4. 2016, 9:37
Jediná knížka od Cabotové, kterou si rozhodně nikdy nepřečtu znovu. Opravdu mě hodně zklamala, hlavně proto, že první díl je naprosto skvělý. Druhý proti němu vypadá, že autorka chtěla jen napsat pokračování, ale netušila o čem...
Luciferka
  1. 10. 2012, 13:34
Tuto knihu jsem taktéž četla již dávno, ale jakmile si přečtu díl první automaticky si musím koupit i ty další, abych mohla jednotlivé díly zhodnotit :)
Terka Koubková
  22. 2. 2015, 19:23
Tato knížka pro mne byla spíše zklamáním. Je to jediné dílo, které od autorky vlastním, a svou sbírku jejího jména v mé knihovně rozšiřovat nehodlám. Nepodstatné chvíle byly vypisovány příliš zdlouhavě, zajímavé věci byly rozsekané, a rozházené do knihy naprosto nevhodně, jako kdyby autorka přesně věděla, že krom nějakých dvou zvratů, se v knize nenajde nic zajímavého, a tak to musela rozkouskovat tak, aby se čtenáři dopracovali až na konec. Celý děj je v podstatě jenom o tom, jak si hlavní hrdinka uvědomuje svojí sexuální stránku, a dostává se k tomu, že se vychrápe se svým přítelem. Nevím jak pro koho, ale pro mě to tedy je opravdu nezáživné téma, když děj postrádal jakékoliv vedlejší malé příběhy a zápletky. Toť vše.