Teen Pop

Originální název: Teen Pop

Albatros - 2009
ISBN: 978-80-00-02393-9

Albatros (2009) 978-80-00-02393-9 214

Dominika a Jana. Dvě holky, každá úplně jiná. Jako den a noc. Jedna je introvertka, trochu zakomplexovaná intelektuálka, s postavou, která ji štve stejně jako její život, chtěla by být spisovatelkou, a zatím si jen do šuplíku píše básně. Ta druhá je naopak krásná dívka s dokonalou postavou, ráda se předvádí a "loví" kluky, a dokonce hraje v televizním seriálu. Televizní hvězdička Dominika by moc chtěla zapůsobit na režiséra, ale vypadá to, že ten si o ní myslí, že je jen hloupá slepice (což podle jejího chování není až tak špatný úsudek). Pomoct jí v tom mají Janiny básně, za které jí zaplatí docela velké peníze, aby je mohla vydat pod svým jménem. Tím se rozjede kolotoč lží, pomluv a falešných obvinění... Vyjde nakonec pravda najevo? (Založil/a: elyon)

Iva Macků Iva Macků
*??.??.1979

RacingF
  16. 7. 2011, 20:53
Kniha byla napsána stylem, který mi docela vyhovoval, ale ten děj, který slova vyjadřovala se mi nelíbil... Jasně občas to bylo vtipné, ale takových míst bylo opravdu málo, takže kniha byla docela nudná... Na začátku knihy je napsáno STOP RŮŽOVÉ a STOP FALEŠNÝM HAPPYENDŮM, jenže kniha mi přišla zakončená v dobrém ducu, i když obálka na začátku slibovala již zmíněné STOP FALEŠNÝM HAPPYENDŮM. A nejen z tohoto důvodu jsou mé názory na knihu smíšené - spíše horší, než lepší. Za dvě hvězdy.