Julie na koňské farmě

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02139-3

Albatros (2008) 978-80-00-02139-3 128
Albatros (2001)

Pojďte zase za koníčky a za Julií Wiegandovou! V jízdárně s poslušnými koni a jejich jezdkyněmi se dot nudí. Měla by ráda vlastního poníka, ale na to zatím není ani pomyšlení... O to víc se těší, že bude vypomáhat na farmě Scheckerových, kteří poníky chovají. Bude to tam klapat podle jejích představ? A také ji čekají prázdniny v sedle na hezkém vraníku, o něhož bude pečovat, a znovu se objeví Danny a jeho majitelka Stefanie, zapálená jezdkyně, ke které Julie s obdivem vzhlíží.V 12 příbězích můžete spolu s Julií opět prožívat radosti i zklamání, drobná vítězství i prohry, jichž se jí dostává v jejím vytrvalém úsilí moci pečovat o koně. (Založil/a: elyon)

yanniss
  29. 9. 2012, 23:00
Knihu jsem četla, když jsem byla malá. Tenkrát jsem si jí narychlo kupovala na dovolenou. Kniha se mi celkem líbila, ale je spíše pro mladší čtenářky než už jsem já. V mém věku by se mi už asi nelíbila. Ale každopádně pro milovníky koní, doporučuji v jakém koliv věku :)