Julie a hříbě

Julie a hříbě Originální název: Julia und ihr Fohlen

Albatros - 2005
ISBN: 80-00-01658-3

Albatros (2005) 80-00-01658-3 115

Julii se konečně splní sen! Má vlastního koně, malého hřebečka! Nejradši by byla neustále u něho, aby si na ni přivykl. Také potřebuje povzbudit kamarádku Janinu, která je v jezdecké škole jen krátce. Jenže do cesty jí vstoupí Marcel, starší bratr Janiny, a Julie se bezhlavě zamiluje… Šesté setkání s třináctiletou Julií opět potěší své čtenářky. (Založil/a: elyon)

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:35
Nic moc příběh a nic jsem si z toho neodnesla. Nevím, jestli mi chybí předešlé díly, ale rozhodně je nehodlám přečíst. Jediné, co si pamatuji je láska ke koním.
JedovataLentilka
  28. 6. 2013, 20:41
Sice už je to hodně let, co jsem to četla, mohla jsem být v nějaké 6.třídě, zato si určitě pamatuju, že mě to nezaujalo. Děj - kde je, proboha, když to údajně ten děj má mít? Sem tam se někdo potká s někým ve stáji. Ale dávám plus aspoň těm zvířatům, že měla významnou roli. Podle mého názoru je to škoda, pokud to mělo zaujmout dívky v pubertě, šlo z toho uělat něco mnohem lepšího.