Alpress - 1996
ISBN: 80-85975-35-1

Alpress (1996) 80-85975-35-1 281
Gemini (1993) 80-7161-021-6 281

Hlavní hrdince Jessice, manželce spisovatele Iana Clarka, se svět zhroutí po zjištění, že její manžel ztrávil odpoledne v hotelu s neznámou ženou, a ta ho obvinila ze znásilnění. I když obvinění není pravdivé, je odsouzen do vězení. Život manželů Clarkových, žijících v luxusní čtvrti San Francisca, se od této chvíle změní v peklo.

Lucianna
  10. 5. 2015, 17:48
Navždy spolu byla od Danielle Steel má první knihy. Nevěděla jsem, co si o té knize myslet ani jak k ní přistupovat. Četla jsem ji vlastně na doporučení a dostala jsem ji od své babičky, takže jsem o této autorce ani nevěděla. Daneille píše nádherným stylem a umí mě vtáhnout do děje. Je to spíše pro dospělejší typ než jsem já, ale i tak se mi to moc líbilo. Jess byla příjemná, ale Iana jsme si moc neoblíbila. Postupem času se mi i Jess zošklivila tím, jak přistupovala k Ianově nevěře. Kdo by probuh trpěl to, že vás podvádí vlastní manžel?! Jen nad tím zakroutíte hlavou, usmějete se a děláte jakoby nic. Tím mě Jess trochu naštvala. Jak ho probuh mohla dál milovat a spát s ním nepochopím. To byl asi jediný mínus, který bych mohla knize vytknout.