Můj drahý darebák

Albatros - 1998
ISBN: 80-00-00554-9

Albatros (1998) 80-00-00554-9 221
Albatros (1989)

Tato knížka je o dívce jménem Kate. Kate je 16 let. Zamiluje se do jednoho kluka jménem Mark. Mark je sedmnáctiletý kluk a patří do party, která nemá moc dobrou pověst.Kate a Mark se začnou scházet a Kate pozná, že Mark je ve skutečnosti milý a laskavý hoch. Po chvíli spolu začnou chodit, ale je tu problém, rodiče s tím nesouhlasí.
Mark jezdí na motocyklu a proto Katina maminka jí s nim nechce pouštět ven. Když Katini rodiče zjistí, že i přes jejich zákaz na motocyklu jezdila, s Markem se ošklivě pohádají. Po té hádce se Mark Kate už neozve.
Kate zjistí, že Mark měl na motocyklu nehodu, a že právě bojuje o život. Proto za Markem začne jezdit do nemocnice a Mark se nakonec uzdraví. Jejich rodiče se spolu nakonec spřátelí a Mark s Kate si vyznají lásku. (Založil/a: Adelita)

Lynne Reid Banks Lynne Reid Banks
*31.07.1929

alena.marie
  4. 10. 2011, 10:36
Jakože dívčí romány moc nemusím, neb mi přijdou obvykle takové plytké, tak takhle knížka mě poměrně chytla. Je čtivá a příběh má hlavu a patu. Mám ji ráda. =) A když jsem byla mladší, byla jsem zamilovaná do bratra hlavní postavy Alastaira ;)