Opus - Od vize k plánu a jeho naplnění

Opus - Od vize k plánu a jeho naplnění

Práh - 2010
ISBN: 978-80-7252-307-8

Práh (2010) 978-80-7252-307-8 144

Kniha Opus je postavena na hlubokém přesvědčení autora, že každý člověk přichází na tento svět s potenciálem vytvořit něco neuvěřitelného - svůj vlastní "opus". V tomto "díle" máme šanci zužitkovat veškeré dary, které jsme dostali, a dáváme tak vlastnímu životu smysl, který je založen na opravdových hodnotách. Najdete zde návody a modely, které pomohly úspěšným lidem dosáhnout velkého majetku, zdraví, dobrých mezilidských vztahů a které jim především dopomohly k pocitu naplnění. V knize najdete také cenné úvahy a myšlenky známých osobností, jako jsou Dr. Joe Vitale, Marc Victor Hansen, Dr. John Demartini, Frank Maguire, Dr. Joe Rubino a dalších, kteří Douglase Vermeerena zásadně ovlivnili. Uchopte svůj život jako jedinečný nádherný "opus" a dejte mu smysl: naplňte jej pohodou, láskou i úspěchem. (Založil/a: miskase)