Kniha tajemství

Originální název: The Book of Secrets

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-832-6

BB art (2010) 978-80-7381-832-6 456

V zasněžené vesnici v německých horách narazí mladá žena na pozoruhodné tajemství. Než je stačí komukoliv prozradit, sama beze stopy zmizí. Jediné, co po ní zůstalo, je obrázek záhadné středověké karty, která již po staletí mate učence.
Nick Ash pracuje v New Yorku pro FBI. Před šesti měsíci ho opustila jeho přítelkyně Gillian a zlomila mu srdce. Teď je Nick jediný, kdo ji může zachránit – pokud už není příliš pozdě. Několik hodin poté, co obdrží její zprávu, musí začít prchat před zabijáky. Snaží se odhalit minulost, než ho dostihnou netušeně mocní protivníci, sleduje Gillianinu stopu po celé Evropě a noří se do pět set let staré záhady. Jsou tu však lidé, kteří ochraně tohoto tajemství zasvětili život a nezastaví se před ničím. (Založil/a: Pracka)

Fasil
  2. 9. 2012, 17:56
Knihu jsem nedočetl. Prolínají se dvě časové roviny a jedna je ubíjející a druhá nudná :( Pakliže jste fanoušci Browna, Rollinse, Berryho apod., kteří píši knihy akčnějším stylem nedoporučuji.
ondras6666
  18. 1. 2012, 13:02
Výborná kniha, která má skvělou zápletku. Chvílemi sice lehce přitažené za vlasy, ale zaručuji vám, že se od ní jen tak neodtrhnete. Autor si výborně pohrál s životem vynálezce knihtisku. Doporučuji přečíst.