Prastaré tajemství květu života; kniha 2

Prastaré tajemství květu života; kniha 2 Originální název: The Ancient Secret of the Flower of Life Volume 2

PRAGMA - 2009
ISBN: 978-80-7349-204-5

PRAGMA (2009) 978-80-7349-204-5 268

Posvátný vzor Květu života, primární zdroj všech fyzických forem, je v tomto svazku, ve druhé polovině světoznámého semináře Květu života, prozkoumáván ještě do větší hloubky. Proporce lidského těla, jemné odlišnosti lidského vědomí, velikosti a vzdálenosti hvězd, planet a Měsíce, samotné stvoření člověka odrážejí svůj původ v tomto krásném a božském obrazci. Skrze složité a podrobné geometrické mapování Drunvalo Melchizedech ukazuje, jak je tento zdánlivě jednoduchý vzor Květu života obsažen ve stvoření našeho veškerého trojdimenzionálního jsoucna. Od pyramid a mysterií Egypta po novou rasu indigových dětí nám Drunvalo předkládá posvátnou geometrii této Reality a jemné energie tvarující náš svět. S božskou inspirací jsme vedeni labyrintem vědy a příběhů, logikou a shodou náhod na cestě rozpomínání se na to, odkud jsme přišli, na zázraky a na magii toho, kým opravdu jsme. (Založil/a: Misoponia)