Zakázaná zóna 1: Duchové

Originální název: Forbidden Doors 1: The Society

Samuel - 2003
ISBN: 8023924133

Samuel (2003) 8023924133 140

"Je vyvolávání duchů jen dětská hra? Amulety pro štěstí jen nevinné přívěsky? Když se Rebeka a její bratr Scott přistěhovali na Floridu, možná si to mysleli – ale jen do té chvíle, než narazili na Tajnou společnost, kterou tvoří skupina jejich spolužáků. Tajná společnost má nebezpečně blízko k okultismu a rozhodla se, že sourozenci jsou příliš velkou hrozbou pro její moc a vliv. Začala proto jednat…" (Založil/a: Krejdom)

muchy
  11. 8. 2015, 23:37
Celá série je velmi čtivá a napínavá a je určena pro dospívající - tomu odpovídá i jednodušší styl, který je oddechový a zároveň umožňuje rychlé plynutí děje. Za mě 92%.
Lenny
  23. 7. 2011, 12:34
Co se týče všech "Zakázaných zón," literární cit v tom moc nevídám-některé obraty se velmi podobají mým povídkám, které jsem psala na 1.stupni ZŠ. Ale příběhově musím dát všem jedničku s hvězdičkou. Škoda jen těch nedostatků ve způsobu psaní.